mozaika

Zespół Placówek Im. Jana Pawła II
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK
WYCHOWAWCZY W LUBACZOWIE

mazaika
dostępność
Finał konkursu kulinarnego | Trzech chłopców w fartuchach stoi przy jednym stoliku. Na stole blacha do ciasta, wałek, talerzyk z siekanymi orzechami. Jeden z chłopców przewraca rozwałkowane na stole ciasto.jpg

Finał konkursu kulinarnego


W ubiegłym tygodniu miało miejsce podsumowanie projektu we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, który miał na celu przybliżyć wiedzę o polskim rolnictwie i produktach polskich producentów.

Konkurs kulinarny pod hasłem "Świątecznych wspomnień czar" był jednym z działań projektowych. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować przepis a następnie wykonać ciasto/ciasteczka oparte według starego przepisu naszych babć. Liczyły się pomysłowość i umiejętności przekazania smaku wspomnień starych przepisów w własnej aranżacji i współczesnym świecie.

Nagrody rzeczowe oraz produkty spożywcze zostały ufundowane z środków OT KOWR w Rzeszowie.

Zdjęcia wykonane przez uczestnika koła Fotograficznego "Pasjonaci fotografii" aparatem zakupionym w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" 

logo-Laboratoria_Przyszłości_poziom_kolor 2.png

← Wróć do bloga
Finał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu kucharskim stoi za stołem przelewając coś z mniejszej miseczki do większej. Na stole pudło tekturowe, blaszka do pieczenia, torebka cukru. W tle stoliki ze stojącymi na nich urządzeniami kuchennymi.jpgFinał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu kuchennym i czarnych rękawiczkach wkłada do blaszanego, zielonego piekarnika blaszkę z ciastem.jpgFinał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu posypuje wiórkami kokosowymi leżące na blasze brązowe kulki.jpgFinał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu stoi przy stole, na którym leży płaska blacha do pieczenia. Na blasze są brązowe kulki. Chłopiec dłońmi formuje kolejną. Obok stoi garnek, z którego wystaje łyżka.jpgFinał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu stoi przy stole, przed nim cztery talerzyki z porcjami ciasta. Z drugiej strony stołu pięć dorosłych osób ocenia przysmak notując coś na trzymanych w dłoniach kartkach.jpgFinał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu stoi przy stoliku ubijając coś mikserem w misce. Obok leżą dwa inne miksery.jpgFinał konkursu kulinarnego | Chłopiec w fartuchu stoi za stołem i ubija coś w misce trzepaczką. Na blacie stołu ustawione produkty i akcesoria kulinarne.jpgFinał konkursu kulinarnego | Sześciu chłopców w faruchach stoi za roztawionymi na sali gimnastycznej stolikami. Przed każdym z chłopców na stoliku talerzyki z wykonanym deserem.jpgFinał konkursu kulinarnego | Trzech chłopców w fartuchach kuchennych stoi w rzędzie obok mężczyzny w szarej marynarce. Chłopcy trzymają w rękach jednakowe paczki. W tle banery sponsorów.jpgFinał konkursu kulinarnego | Trzech chłopców w fartuchach stoi przy jednym stoliku. Na stole blacha do ciasta, wałek, talerzyk z siekanymi orzechami. Jeden z chłopców przewraca rozwałkowane na stole ciasto.jpg
← Wróć do bloga