Ręka
Konkurs chemiczny 2023-03-17

W marcu wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego brali udział w konkursie na najładniej narysowany układ okresowy pierwiastków, z uwzględnieniem nie tylko symboli i ich rozmieszczenia, ale też liczb i mas atomowych.

Czytaj dalej..

Kabaret 2023-03-16

W dniu 14.03.23 nasi wychowankowie: Gracjan, Patryk, Marcin, Wiktor i Hubert przedstawili skecz zatytułowany "Niebo".

Czytaj dalej..

Spotkanie z kombatantami 2023-03-16

W ubiegły piątek, 10 marca, gościliśmy w Muzeum Kresów w Lubaczowie na spotkaniu z przedstawicielami Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, którzy podzielili się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami z czasów wojny.

Czytaj dalej..

Dzień Kobiet 2023-03-09

8 marca w szkole, do której chodzą sami chłopcy, jest wyjątkowy. Wychowankowie zawsze wtedy przygotowują dla pracujących Pań coś szczególnego.

Czytaj dalej..

Urodziny 2023-03-06

W dniu 04.03.2023r. na grupie drugiej odbyło się przyjęcie urodzinowe Kacpra F, Daniela L, Kamila S i Kacpra P. W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz całej społeczności uczniowskiej życzymy chłopakom spełnienia marzeń, pomyślności, satysfakcji w życiu osobistym i przede wszystkim zdrowia.

Czytaj dalej..

Niedzielny obiad 2023-02-21

Grupa najstarszych wychowanków cyklicznie uczestniczy w zajęciach kulinarnych mających na celu nabycie umiejętności sporządzania posiłków zgodnie z zasadami BHP oraz higieny. Chłopcy poprzez gotowanie uczą się również podejmowania decyzji i wzmacniają poczucie własnej wartości dzięki natychmiastowym i zauważalnym efektom.

Czytaj dalej..

Braliśmy udział w kręceniu filmu 2023-02-16

To, że wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego często uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych Lubaczowa i okolic, wiadomo nie od dziś. Ale w nagrywaniu filmu jeszcze udziału nie brali. Do teraz.

Czytaj dalej..

Kartka Walentynkowa 2023-02-15

Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie chętnie angażują się w różne konkursy organizowane poza placówką. Do ulubionych, „stałych” ośrodków kultury, z którymi nasza szkoła nawiązuje systematyczną współpracę, jest Miejski Dom Kultury w Lubaczowie.

Czytaj dalej..