2026-06-22
Spływ kajakowy
W sobotnie popołudnie tj. 20.06.2026r wychowankowie grupy II wspólnie z wychowawcami uczestniczyli w spływie kajakowym połączonym z ogniskiem
integracyjnym w miejscowości Radawa.
Ta pełna atrakcji wycieczka na zakończenie roku szkolnego zorganizowana
została w taki sposób, aby nie tylko dostarczać rozrywki, ale również rozwijać
umiejętności współpracy, kreatywności i efektywnej komunikacji w zespole.