mozaika

Zespół Placówek Im. Jana Pawła II
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK
WYCHOWAWCZY W LUBACZOWIE

mazaika
dostępność
Warsztaty kulinarne | Wnętrze sali szkolnej, na rozstawionych stolikach leżą produkty kulinarne. W głębi stoją w szeregu chłopcy z MOW w białych koszulach i czarnych fartuchach. Przed nimi wychowawczyni, też w fartuchu..jpg

Warsztaty kulinarne


W ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie pod opieką Pani Elżbiety przeprowadzili warsztaty kulinarne, podczas których wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Świętego Brata Alberta w Studzianie przygotowali zdrowe i smaczne przekąski. 

Uczniowie kształcący się w zawodzie KUCHARZ z wielkim zapałem i wytrwałością pomagali młodszym kolegom i koleżankom przygotować zdrowe, kolorowe przysmaki, wykazując się pomysłowością i kreatywnością w przygotowywaniu przekąsek.

Dzięki warsztatom kulinarnym przeprowadzonym przez naszych uczniów młodzież poznała zdrowe nawyki żywieniowe oraz tajniki zawodu kucharz.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Szkole Podstawowej im. Świętego Brata Alberta w Studzianie.

← Wróć do bloga
Warsztaty kulinarne | Pięciu chłopców z MOW stoi w rzędzie, obok nich kobieta w fartuchu kucharskim trzyma w rękach dużą filiżankę na spodku zapakowane jak na prezent. W tle wnętrze sali szkolnej..jpgWarsztaty kulinarne | Trzech wychowanków MOW stoi w rzędzie, jeden z nich trzyma torebkę z prezentem. Obok nich kobieta w fartuchu trzyma zawiniętą na prezent filiżankę ze spodkiem..jpgWarsztaty kulinarne | Wnętrze sali szkolnej, na rozstawionych stolikach leżą produkty kulinarne. W głębi stoją w szeregu chłopcy z MOW w białych koszulach i czarnych fartuchach. Przed nimi wychowawczyni, też w fartuchu..jpgWarsztaty kulinarne | Wychowanek MOW stoi przy stole, na którym leżą produkty spożywcze i nadzoruje przygotowanie przekąsek przez uczniów szkoły podstawowej..jpegWarsztaty kulinarne | Wychowanek MOW w białej koszuli i czarnym fartuchu kucharskim przygotowuje jakąś potrawę. Przed nim na stole składniki kulinarne. Obok chłopiec w granatowej bluzie patrzy w obiektyw aparatu. W tle inni uczestnicy..jpgWarsztaty kulinarne | Wychowankowie MOW podczas pracy - jeden sieka natkę piertuszki, drugi patrzy w obiektyw aparatu. Przed nimi na stole półprodukty do przekąsek. W tle inni uczestnicy warsztatów..jpeg
← Wróć do bloga