mozaika

Zespół Placówek Im. Jana Pawła II
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK
WYCHOWAWCZY W LUBACZOWIE

mazaika
dostępność
 Warsztaty mydlarskie | Fragment ciemnego blatu, na którym leżą ozdobne mydełka zapakowane w woreczki przewiązane czerwoną wstążką..jpg

Warsztaty mydlarskie


Zrzut ekranu 2023-10-15 165518.png

Warsztaty mydlarskie to okazja stworzenia małych niepowtarzalnych „dzieł sztuki” jakimi są mydełka glicerynowe. To niezapomniana chwila kreatywnej radości.

Prowadzone przez nas zajęcia mydlarskie wpływają na rozwój wyobraźni oraz zmysłu estetycznego, uczą jak łączyć ze sobą kolory oraz tworzyć przyjemne kompozycje zapachowe. Jest to nie tylko doskonała zabawa, ale także mini lekcja chemii. Co równie ważne, własnoręcznie zrobione, pachnące mydełka, to oryginalny pomysł na prezent dla bliskich.

Nasi wychowankowie oraz wychowankowie SOSW mieli możliwość wykonania oryginalnych, niepowtarzalnych mydełek dzięki pomocom zakupionym z programu Fajna Ferajna.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie "Fajna Ferajna" - edycja I.

← Wróć do bloga
 Warsztaty mydlarskie | Chłopie siedząc przy stole nalewa do foremki roztopioną masę mydlaną. Inny chłopiec opierając się na rękach leżących na blacie stołu przygląda się temu..jpg Warsztaty mydlarskie | Chłopiec siedząc przy stole kroi na deseczce przezroczystą masę..jpg Warsztaty mydlarskie | Fragment ciemnego blatu, na którym leżą ozdobne mydełka zapakowane w woreczki przewiązane czerwoną wstążką..jpg Warsztaty mydlarskie | Talerz, na którym leżą gotowe ozdobne mydełka z cynamonem i goździkami. W tle odczynniki w buteleczkach i foremki..jpg Warsztaty mydlarskie | Trzej chłopcy siedzą przy stole, przed nimi na blacie akcesoria do produkcji mydła. W tle sala, po której spaceruje inny chłopiec..jpg Warsztaty mydlarskie | Zbliżenie na dłonie trzymające nóż i krojące na desce przezroczystą substancję. Obok deski kolorowe foremki do mydełek..jpg Warsztaty mydlarskie | Zbliżenie na wyciągniętą dłoń, na której leży gotowe mydełko z zatopionymi w nim kawałkami cynamonu..jpg
← Wróć do bloga